HAT 250 1 HAZİRAN’DA SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİNE BAŞLIYOR

31.05.2020

                               

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UlaşımPark’a ait Hat 250 1 Haziran’da Sabiha Gökçen Havalimanı seferlerine başlıyor. 1 – 3 Haziran tarihleri arasında 2 saat sefer aralığı ile 22 sefer yapacak Hat 250, Gebze Otogarına ugrayıp yolcularını alarak Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım sağlayacak. 4 Haziran’dan itibaren ise 44 seferle yolcularına konforlu, hızlı ve sağlıklı ulaşım sağlayacak.

 

HAT 250 1 HAZİRAN’DA SEFERLERİNE BAŞLIYOR

HAT 250 1 HAZİRAN’DA SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİNE BAŞLIYOR

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark tarafından vatandaşları Sabiha Gökçen Havalimanı’na aktarmasız ulaştıran Hat 250, 1 Haziran’da yolcuları ile buluşuyor.1 Haziran’da seferlerine başlayacak Hat 250 1 - 3 Haziran aralığında Gebze Otogarına uğrayarak Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşımını sağlayacak.

 

1 – 3 HAZİRAN’DA 22 SEFER

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından 1 Haziran’da başlatılacak olan Hat 250 seferleri 1 – 3 Haziran tarihleri arasında toplamda karşılıklı 22 sefer gerçekleştirecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali 41 No’lu perondan ilk seferine 03:00’da başlayarak gün boyu 2 saat sefer aralığı ile devam ederek son seferini ise 23:00’da gerçekleştirecek. Sabiha Gökçen Havalimanından ise ilk seferini 05:00’da gerçekleştirip gün boyu 2 saat sefer aralığı ile son seferini 01:00’da gerçekleştirecek. 1 -3 Haziran tarihlerinde 250 hat koduyla Gebze Otogarına da girecek otobüsler Gebze’li vatandaşları da aktarmasız Sabiha Gökçen Havalimanına ulaştıracak.

 

 

4 HAZİRAN’DA 42 SEFER

 

Havalimanına aktarmasız olarak yolcularını götüren Hat 250 4 Haziran’da ulaşım hizmeti sağlayacak. Kocaeli Şehirlerarası Otobüs Terminali 41 No’lu perondan hareket edecek Hat 250 ilk seferini 03:00’da gerçekleştirecek. Saat başı hareket ederek seferlerini 23:00’a kadar sürdürecek. Sabiha Gökçen Havalimanından ise 05:00’da başlayacak seferler gece 01:00’a kadar her gün devam edecek.

 

KOCAELİ KART VE TEK KULLANIMLIK BİLET KULLANILACAK

 

Yolcu güzergah üzerinden araca binmek ister ve kartı da yok ise sürücü tarafından ücretli tek kullanımlık bilet verilecek ve seyahat etmeleri sağlanacak. Hat 250 Kalkış noktaları olan Otogar 41 No’lu perondan TVM ( Kocaeli Kart Yükleme Noktası) ile Sabiha Gökçen Havalimanından ise Kocaeli Kart satış noktasından bilet ya da dolum yapılabiliyor. Ayrıca Hat 250’de seyahat eden yolculara bilgilendirme maksadıyla Hayat Eve Sığar (HES) uygulaması hatırlatılacaktır.

 

DEZENFEKTE UYGULANACAK

 

UlaşımPark, pandemi sürecinde tüm araçlarında olduğu gibi havalimanı aracı olan Hat 250’de de her gün dezenfekte işlemi uygulayacak. Sefer bitiminde garaja gelen araçlar her gün temizlik ekipleri tarafından dezenfekte edilerek tekrar kalkış noktalarına yönlendirilecek. Havalimanı olması sebebi ile gün içerisinde de araçlar dezenfekte edilecek. UlaşımPark temizlik ekipleri araçları gün boyu temizleyerek olası virüsün bulaşımı da engellenmiş olacak.

 

DETAYLAR E-KOMOBİL’DE

 

1 Haziran’da başlayacak Hat 250’nin sefer saatleri ve güzergah bilgisine  www.e-komobil.com ve www.kocaeli.bel.tr adreslerinden ulaşılabilecek. Tüm detaylarıyla bu iki siteden yolcular araç hakkında istedikleri soruya cevap bulabilecek. Ayrıyeten mağduriyetin önlenmesi adına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve UlaşımPark sosyal medya hesaplarından da bilgilendirme paylaşımları yapılacak.

 

Hizmetlerimiz