Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden UlaşımPark, bu yıl da vatandaşları Mavi Bayraklı sahillere ulaştıracak. 24 Haziran cumartesi günü (yarın) ilk seferini gerçekleştirecek otobüsler yaz mevsimi süresince seferlerine devam edecek. Ayrıntılı saat ve güzergâh bilgileri www.kocaeli.bel.trwww.e-komobil.com ve www.ulasimpark.com.tr adreslerinden öğrenilebilecek.

HAFTA İÇİ 800CK

24 Haziran Cumartesi günü ilk seferini yapacak olan 800CK gün içinde toplamda 16 araç ile 56 sefer gerçekleştirecek. Körfez’den hareket edecek 800CK; Derince, İzmit, Kerpe, Kumcağız ve Cebeci’ye ulaşım sağlayacak. 800CK Körfez’den ilk seferini saat 07.15’de, Cebeci’den ise son seferini 23.30’da gerçekleştirecek.

800C İLE KEFKEN ve CEBECİ’YE AKTARMASIZ ULAŞIN

800C hattı ile vatandaşlar, Körfez, Derince, İzmit, Kefken ve Cebeci güzergâhında seyahat edebilecek. Körfez’den ilk seferini saat 07.20’de yapacak olan 800C, son seferini 23.00’de Cebeci’den gerçekleştirecek. Toplamda 46 sefer yapacak otobüsler vatandaşları Kefken ve Cebeci sahillerine ulaştıracak.

800K İLE KERPE’YE GÜNDE 48 SEFER

Körfez’den hareket edecek otobüsler ile vatandaşlar, Derince, İzmit ve Kerpe güzergâhında seyahat edecek. İlk seferini sabah saat 07.10’da yapacak olan 800K, Kerpe’den son seferini 21.00’de gerçekleştirecek. Günde 13 araç ve 48 sefer ile çalışacak olan UlaşımPark, vatandaşları Mavi Bayraklı sahillere aktarmasız ulaşımını sağlayacak.

MİÇO KADINLAR PLAJINA ULAŞIM

UlaşımPark, vatandaşları Kandıra’nın mavi bayraklı sahillerine aktarmasız ulaştırırken ’Miço Koyu Kadınlar Plajına’’ gitmek isteyen kadın yolcularını da unutmuyor. Bu bağlamda UlaşımPark, hafta içi 800CK ile hafta sonu 800K hat koduyla çalışan otobüsler ile kadın yolcuları Miço Kadınlar Plajına aktarmasız ulaştıracak.

KANDIRA OTOGARA UĞRAYACAK

800CK koduyla hafta içi, hafta sonu 800C ve 800K tabela kodu ile belirlenmiş renkli saatlerde otobüsler Kandıra Otogarına girecek ve buradan yolcu alıp sahil güzergâhına devam edecek. Sahillerden hareket edecek otobüsler ise Kandıra Otogarına yolcuları ulaştıracak. Bu sayede Kandıra’dan sahillere gitmek isteyen vatandaşlar aktarmasız ulaşım sağlayacak.